10 грудня 2020

ГОДИНА СПІЛКУВАННЯ. ЗУСТРІЧ З ПРОФЕСІОНАЛОМ


8 грудня 2020 року в першій групі гуртка "WEB-MIDITAUR" центру дитячої творчості Краснопільської селищної ради була проведена година спілкування з професійним web розробником.

Ця зустріч була анонсована учасникам ще на початку року, але через карантинні обмеження та перехід на дистанційну форму навчання вона відтерміновувалася. І ось вона нарешті відбулася! До нас завітав випускник нашого гуртка 2004 року Олександр Чабан. Сама зустріч викликала чималий інтерес серед учасників гуртка, адже до них завітав успішний менеджер у сфері веб розробки. Можливість поспілкуватися віч на віч з людиною, яка пройшла шлях від учасника нашого гуртка до успішного менеджера компанії, яка займається розробкою креативних веб проектів - це круто!

Зустріч пройшла в атмосфері рівного, партнерського спілкування, адже Олександр відразу почав свою розповідь про те, як навчаючись у сьомому класі школи прийшов займатися до гуртка, пригадав наші перші кроки на ниві вивчення основ сайтобудування. Особливо наголосив Олександр, що саме участь у гуртку визначило його подальший вибір професії, яка стала сенсом його життя.
Свою історію навчання, першого досвіду роботи, успіхів і труднощів, які він сам пережив, а також можуть пережити представники даної професії в процесі власного становлення на доволі насиченому ринку праці.

Були озвучені основні сучасні тенденції в розвитку веб технологій, принципи організації роботи його компанії з програмістами різних профілів. Про останні дослідження спеціалістів його компанії Олександр теж розповів, при цьому наголосив на шалену мінливість трендів та технологій і звернув увагу на базові технології, які потрібно постійно досліджувати і вивчати. Олександр продемонстрував веб проекти, які розробляла його команда, також розповів про сучасні технології, які дозволяють обробляти одночасно тисячі потоків інформації одночасно з великою швидкістю. Також була надана інформація про рівні заробітних плат веб розробників різного рівня кваліфікації. Також поспілкувалися на тему взаємовідносин з замовниками веб проектів, про певні тонкощі, на які потрібно особливо звернути увагу.

Олександр наголосив на важливості вміння працювати в команді, досліджувати і ділитися інформацією, постійно вивчати найновітніші тенденції у сфері інформаційних технологій.

Сама зустріч пройшла в дружній обстановці, зацікавлені учасники гуртка могли вільно задавати будь які питання, на які Олександр з задоволенням надавав розгорнуті та змістовні відповіді.

0 Коментарів Підписатися на цей блог