30 січня 2021

РЕЗУЛЬТАТИ 7 СЕЗОНУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ITALENT

Стали відомі результати 7 сезону всеукраїнського конкрусу з IT проектів серед молоді до 19 років iTalent, у якому прийняли участь чотири учасники гуртка "WEB-MIDITAUR" Центру дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради - керівник гуртка Чернієвський Юрій Всеволодович. 

Наші гуртківці вперше приймали участь в IT номінації конкурсу - "WEB FRONT-END". У цій номінації учасникам потрібно зробити свій веб сайт з дотриманням певних вимог. Незважаючи на короткий термін навчання - дехто з учасників займається в гуртку менше року, вирішили спробувати свої сили на всеукраїнському рівні. Кожен учасник самостійно вибирав тему роботи. 

Критерії до оцінювання робіт були доволі вимогливими до сучасних тенденцій:

ВІЗУАЛЬНА РЕАЛІЗАЦІЯ

Дизайн та зручність. Логічність структури та навігації. Влучність типографіки, самих текстів та ілюстрацій. Якість верстки.

АДАПТИВНІСТЬ

Сайт добре адаптований для мобільних пристроїв.

ІДЕЯ / КОНТЕНТ / РЕАЛІЗАЦІЯ

Наявність та цікавість ідеї проекту, повнота її реалізації. Наскільки проект може бути корисний іншим користувачам.

ВІДПОВІДНІСТЬ

Умовам конкурсу та вимогам до робіт. Роботи, що не відповідають вимогам – розглядатись суддями не будуть.

Наші учасники вирішили прийняти участь у конкурсі з індивідуальними проектами, щоб мати більше шансів на позитивний рейтинг робіт. Всі роботи наших учасників пройшли перевірку на відповідність вимогам конкурсу і були допущені до розгляду суддями.

Вчора - 29 січня 2021 року було підведено підсумки конкурсу і на сайті конкурсу опубліковані результати. Ознайомитися з результатами можна за посиланням: WEB FRONT-END .

Конкурс відбувся повністю в дистанційному режимі, що виявляється доволі зручно. До конкурсу було допущено 79 учасників, роботи яких відповідали вимогам. Розробки сайтів учасників гуртка "WEB-MIDITAUR" теж були розглянуті авторитетними суддями всеукраїнського конкурсу і зайняли відповідно наступні місця:


Враховуючи, що про сам конкурс ми дізналися за місяць до початку прийому заявок і часу на підготовку було зовсім мало, то результати виглядають обнадійливо. Самі учасники налаштовані оптимістично і визнають, що сам факт участі у конкурсі такого рівня дуже мотивував їх до більш інтенсивного і відповідального дослідження та засвоєння певної інформації з сучасних тенденцій в галузі web технологій. Після проведення фіналу відкриється доступ до робіт переможців і ми зможемо відслідкувати сучасні тренди, які надалі будемо застосовувати у власних розробках. На наступний рік ми обов'язково будемо приймати участь у всеукраїнському конкурсі "iTALENT ", а почнемо готуватися вже сьогодні.0 Коментарів Підписатися на цей блог