25 травня 2021

Огляд конструктора сайтів Mobirise (Мобірайз)

Що таке Mobirise?

Mobirise - це оффлайн додаток для Windows і Mac, за допомогою якого швидко створювати невеликі вебсайти, Лендінги, онлайн-резюме та портфоліо, промо сайти для додатків, подій, послуг і продуктів.
Конструктор сайтів Mobirise  - програмне забезпечення для веб-дизайну , розроблене компанією Mobirise і дозволяє користувачам створювати і опубліковувати Bootstrap сайти без знань програмування. Mobirise можна розглядати як оффлайн альтернатива таким відомим онлайн конструкторам сайтів як Wix.com , Weebly , Jimdo , Webydo, Squarespace. 

Для кого?

Mobirise ідеально підходить для нетехнологів, які не знайомі з тонкощами веб-розробки і вважають за краще працювати якомога візуальніше. Також чудово підходить для прокодерів для швидкого створення прототипів та проектів малих клієнтів.

Історія

Перша бета-версія вийшла 19 травня 2015 року та була спрямована на створення веб-сайтів без знань коду і їх відповідність з оновленням Google про мобільних сайтах. 30 вересня 2015 року було випущена друга версія, в якій були доступні меню, що розкриваються, форми зворотного зв'язку, анімації, теми і розширення сторонніх розробників. З виходом третьої версії були додані нові теми і розширення, а також підтримка Bootstrap 4 .

16 червня 2017 року побачила четверта версія, в якій були представлені оновлені система програми і інтерфейс, а також нова стандартна тема для веб-сайтів. Починаючи з версії № 4.6, Mobirise випускає теми AMP . На даний момент остання доступна версія - версія № 4.12.3

Mobirise є безкоштовним як для особистого, так і для комерційного використання. 

 Її можна використовувати на комп'ютері в середовищі OSX або Windows . Є також версія в форматі Android-додатки для збірки сторінок в мобільному режимі. На цьому движку користувачі без навичок можуть створювати привабливі візитки, односторінкові сайти і навіть невеликі магазинчики з адаптивним дизайном. Про пристойному рівні якості платформи каже її включення в рейтинг кращих програм для створення сайтів авторитетного нішевого ресурсу.

Основною відмінністю від онлайнових конструкторів , побудованих по SaaS-моделі, можна вважати тип Mobirise - це ПЗ (софт) , з яким можна працювати і в офлайні . Цей факт накладає деякі обмеження у використанні. Але вони некритичні. Вам доведеться докупити хостинг для публікації в Мережі готового проекту (заливка відбувається через FTP). Ну і домен , само собою, знадобиться.

На перших етапах ви можете тренуватися, граючи з можливостями ПО на локальному сервері . Після того, як завершите всі необхідні роботи, можна перебиратися на хостинг / домен. Оновлення сайту, як ви розумієте, можливо тільки з ПК, на якому встановлена програма, і в наявності є файли проекту, що лежать на локальному диску в папці. Це обмеження, яке легко обійти: ПО легковаге і швидко встановлюється на будь-який комп'ютер, а файли проекту можна тримати в хмарі, оновлюючи їх після внесення змін на сайт.

Насправді, сайт за допомогою даного софта робиться в 1 або ж максимум в 3 кроки. За годину, вечір або день. Залежить від вашої спритності і звички працювати в подібному середовищі. Давайте детальніше розглянемо можливості Mobirise.Джерело:

Огляд конструктора сайтів Mobirise (Мобірайз)

Що таке Mobirise?

0 Коментарів Підписатися на цей блог