26 травня 2021

Mobirise початок роботи

Єдине, що вам потрібно зробити – це встановити додаток на вашому ПК. Щоб отримати доступ до папки, яку можна завантажити, потрібно увійти за допомогою будь-якого з існуючих облікових записів соціальних мереж чи Google, а також просто вказати електронну пошту та пароль. Версії для Google та Mac доступні для завантаження. Виберіть його та перенесіть його до локальної папки на вашому ПК.

Погані новини про будь-яке завантажуване програмне забезпечення – обмежений доступ у випадку використання декількох пристроїв. Те саме відбувається з Мобіріз. Потрібно встановити додаток на кожному з ваших ноутбуків, ПК або мобільних пристроїв. Хороша новина полягає в тому, що платформа дозволяє завантажувати проект з бібліотеки додатка і імпортувати його в кілька кліків. Це може вийти, хоча вбудоване редагування все ще виглядає як краща альтернатива.

Наступним етапом є використання файла установки для встановлення програми. Використовуйте піктограму, щоб увійти до редактора та почати створювати веб-сайт із початку.

Редагування веб-сайтів

Mobirise використовує технологію WYSIWYG у поєднанні з функцією перетягування. Це робить процес будівництва надзвичайно простим навіть для нетехнологів. Користувачі зможуть створити стільки сторінок, скільки захочуть. Система пропонує колекцію готових блоків. Просто натисніть кнопку з червоним хрестиком, щоб відкрити бібліотеку елементів сторінки.
Ви побачите всі наявні блоки на правій бічній панелі. Тут ми маємо все необхідне для створення різних типів веб-сайтів. До елементів належать готові форми контактів, колонтитули, заголовки, меню, блоки для медіафайлів та зображень, таблиці, контакти. Соціальні кнопки, відгуки тощо. Користувачі знайдуть усі необхідні елементи, необхідні для створення повністю функціонального та привабливого веб-сайту.


Mobirise виглядає досить обмежено з точки зору можливостей модифікації. Однак система пропонує набір базових інструментів, щоб змінити стиль веб-сайту та здійснити деякий блок налаштування. Наприклад, ви можете сховати або показати деякі елементи, увімкнути візуальні ефекти Parallax, змінити кольори накладень, включити субтитри тощо.
Крім того, користувачі можуть працювати із загальними стилями веб-сайтів та змінювати їх відповідно до вимог. Наприклад, ви можете змінити основний стиль сайту, а також змінити шрифти для кожного текстового блоку, заголовка чи меню. Є можливість увімкнути анімацію. Ви також можете активувати закруглені кнопки, перейдіть до верхньої кнопки, а також розмістіть інші дрібні деталі, які все ще можуть змінити проект.

Пряма трансляція

Платформа відрізняється від типових для веб-розробників веб-переглядачів. Програмне забезпечення, яке можна завантажити, було розроблено для створення нових сторінок та сайтів з нуля. Це означає, що у вас має бути план хостингу та зареєстроване доменне ім’я. Щоб перейти наживо з вашого веб-сайту, ви можете завантажити його на локальний диск або опублікувати файли FTP безпосередньо на своєму сервері.
Крім цього, ви можете публікувати свої веб-сайти на локальному сервері та на таких ресурсах, як Google Drive, Github, Amazon S3 тощо. Оновлення вимагають наявності комп’ютера чи мобільного телефону з файлами веб-сайтів.
Це дозволяє вам завантажувати останню версію веб-сайту в будь-яку хмару, перебуваючи вдалині, не маючи під рукою комп’ютера. Так само ви отримаєте доступ до цієї версії веб-сайту з будь-якого місця, де ви перебуваєте.
Існує режим попереднього перегляду, який дозволяє побачити, як виглядає веб-сайт у веб-переглядачі. Він доступний у настільній та мобільній версії. Просто перемикайтеся між режимами, клацнувши піктограму пристрою.
Загальне враження добре, хоча деякі недоліки все ще мають місце. Хороша новина полягає в тому, що новачки неодмінно оцінять використання, в той час як досвідченим дизайнерам і кодерам не сподобається обмежений варіант налаштування. Тим, хто хоче реалізувати власні веб-дизайни, слід шукати більш комплексну платформу.

Джерело:


0 Коментарів Підписатися на цей блог