25 лютого 2021

ПРОФЕСІЯ WEB РОЗРОБНИКА – ПСИХОЛОГІЯ УСПІШНОГО НАВЧАННЯ (Частина 1)

НАША МЕТА.

Шановні учасники гуртка, ми всі зібралися в один дружній колектив, у якому ми будемо працювати, маю надію не один рік, з певною метою та певними амбіціями. Звичайно, що більшість з Вас прийшла з намірами познайомитися з самим гуртком, з його учасниками, керівником, робочою атмосферою, морально-психологічним кліматом, манерою подачі інформації, з надією цікаво і змістовно провести вільний час. Але мабуть я не помилюся, якщо скажу, що всіх Вас об’єднує одна мета – стати класним спеціалістом в галузі WEB розробки, ну і ще одна мотивація – це можливість займатися улюбленою справою. Улюбленою справою для більшості з Вас є спілкування з Вашим комп’ютером, але якщо у кого не має комп’ютера вдома, то така можливість Вам надається як учасникам даного гуртка. Дорога від точки під назвою “Учень” до точки під назвою ” Майстер” довга, але ми її почнемо сьогодні в нашому колективі, а продовжувати Вам її доведеться все життя! Наша мета стати кращими, переможцями, майстрами. Необхідну інформацію для цього Ви отримаєте, яка згодом трансформується у знання.

Професія WEB розробника:

Професія WEB розробника – як і більшість інших професія має свої власні тонкощі, професійні секрети та різноманітні нюанси. Для тебе більшість з цих тонкощів – є абсолютно новою інформацією. І лише від самого тебе залежить, чи забажаєш ти зробити зусилля над собою і вивчити щось нове, поставивши собі за мету опанувати професію WEB розробника. WEB розробник – це не лише професія, це здебільшого поклик душі, який нестиме користь суспільству, радість клієнтам і надаватиме неймовірні можливості Вашим прихильникам. Дуже часто, на жаль, ми наскільки інерційні і зайняті різноманітними буденними справами, що намагання щось змінити, в кращому випадку, обмежуються виключно розмовами з друзями, обговореннями на дозвіллі. До конкретних дій доходить дуже рідко! А якщо навіть доходить до певних активних дій, то дуже часто перша ж невдача підкошує наші наміри та бажання. Закон збереження енергії працює на психологічному рівні також і тому кожна людина підсвідомо прагне зберегти енергію, воліє не ризикувати і зберегти свій статус-кво. Але читайте уважно далі! Слід постійно пам’ятати, що шлях до успіху – це, перш за все, вихід із зони комфорту. А точніше – розширення цієї зони! Тому не зволікайте, прямо зараз, я пропоную тобі налаштуватися на сприйняття свіжої інформації і перейти до активних дій – стати незалежними веб-дизайнером, працювати на себе, з дому чи подорожуючи.

ГОЛОВНА ПОРАДА

Не потрапляй в пастку ліні і прокрастинації! Дозволь собі повірити в те, що твої можливості і перспективи виходять за рамки рідного міста. Тоді і почнеться твоя дивовижна подорож, у прямому і переносному сенсі. А зараз, щоб наповнити вітрила твого наміру і започаткувати твій шлях приготуйся дізнатися про предмет нашого з тобою спілкування дещо більше.

ВДАЛИЙ ЧАС ДЛЯ ПОЧАТКУ


Сьогодні найбільш вдалий час для навчання веб-дизайну, так як новачки, які побудували свій розвиток у правильному векторі, буквально за кілька місяців можуть витіснити «старожилів» галузі. І це факт. Адже за даними різноманітних авторитетних досліджень, більше 40% сучасних веб-сайтів в СНД просторі значно відстають від сайтів західного сегменту Інтернету за більшістю параметрів, починаючи з ідей, технічної стороною і закінчуючи графічним втіленням. Здавалося б, ну відстає і відстає. Нам-то що? А ось що: для початківців веб-дизайнерів така статистика вкрай вигідна. Для нас ці цифри означають, що саме зараз високий рівень наших професійних навичок може в прямому сенсі підвищити якість сайтів на просторах СНД. Як ти думаєш, чи будуть у грамотних фахівців цікава робота, крупні клієнти і неабиякі можливості? Саме до таких людей будуть «стікатися» відповідальні і високооплачувані замовлення.

Тому, резюмуючи вище сказане, скажу:

Не втрачайте часу дарма. Почніть занурюватися в сферу веб-дизайну вже сьогодні, щоб завтра отримати стабільність, успіх і незалежність.

СКІЛЬКИ ЧЕКАТИ НА УСПІХ?

Все залежить від того, як багато і як регулярно ти зможеш виділяти час на свій розвиток. Чим більше людина дізнається, чим глибше занурюється в професію, тим більше різноманітних нюансів вона для себе відкриває. Прямо зараз ти повинен запам’ятати одну просту річ: кожен, хто щось робить в напрямку досягнення мети, рано чи пізно приходить до неї. Не сумнівайся в собі. Якщо у тебе є твердий намір стати вільним і незалежним, працюючи веб-дизайнером – у тебе вже є все, що потрібно.

Від автора:

Мені залишається тільки побажати тобі удачі і потиснути руку. Чому? Прямо зараз ти робиш крок, за який згодом будеш вдячний собі все життя. Освоєння навичок самої прогресивної професії в сфері IT – запорука твого успішного, яскравого і знаменного в усіх відношеннях майбутнього.

0 Коментарів Підписатися на цей блог