27 вересня 2021

Рекоментована література.

Дана публікація знаходиться у розділі - "Нова програма" і це не випадково. Основне призначення даного сайту - забезпечити надійну інформаційну комунікацію керівника гуртка з учасниками гуртка "WEB MIDITAUR", батьками та адміністрацією нашого позашкільного закладу. Сайт складається з тематичних розділів, які будуть охоплювати різні ракурси навчальної діяльності гуртка. Найбільшою проблемою на фоні постійно зростаючого об'єму інформації залишається якісний, цікавий для дітей навчальний матеріал. WEB технології не виключення.У цьому навчальному році будемо разом з Вами створювати та проводити апробацію програми, яка буде заснована на відбірному навчальному матеріалі, иаксимально адаптованого для сприйняття дітьми до 18 років. Даний сайт - це місце проживання наших намірів, думок, знань та амбіцій! І все це в одному місці! Це доволі круто, адже протягом наступних кількох років ми тут будемо проводити купу часу, і проводити за навчанням дуже корисному ремеслу - розробці сайтів. Звичайно, що на сайті я буду намагатися публікувати основні навчальні матеріали, але хочу звернути особливу увагу батьків на той момент, що для кращого засвоєння інформації поки що залишається книжка. 

За базовий навчальний матеріал ми будемо брати кілька цікавих книг українською мовою з кольоровими ілюстраціями для дітей від 9 до 12 років:

 

JavaScript для дітей. Веселий вступ до програмування. 
Автор Нік Морган. 
Видавництво Старого Лева. 
Рік видання 2020. 
Перекладач Назарій Агаджанян
Кількість сторінок 408
Програмування для дітей. HTML, CSS та JavaScript

Автор Девід Вітні 
Видавництво Vivat 
Серія книг Щось цікаве 
Рік видання 2019 
Кількість сторінок 208 Для тих дітей, які мають бажання серйозно присвятити свій дорогоцінний час вивченню основ сайтобудування рекомендую придбати вищеваказану літературу. Ці книги на тривалий час для Вас стануть настільними посібниками з вирішення тих, чи інших питань web програмування.

0 Коментарів Підписатися на цей блог