15 січня 2022

Товариський матч з кіберспорту


Сьогодні відбувся товариський кіберспортивний матч між командами позашкільних навчальних закладів Краснопільської селищної ради, та Миропільської сільської ради. Наш заклад представляла команда гуртка "WEB-MIDITAUR",  Миропільський - команда "Кіберспорт:CS:GO".


Я не буду вдаватися в подробиці цього кіберспортивного матчу, зупинюся лише на кількох моментах, адже дана публікація подається в якості новини.

Команди з хвилюванням очікували цієї зустрічі, адже вона перша в історії організованих кіберспортивних змагань на теренах Краснопільської та Миропільської громади. 

Команда гуртка "WEB-Miditaur" особливо хвилювалася, адже потрібно було забезпечити оптимізовану роботу наявних на базі гуртка комп'ютерів, щоб локалізувати технічні неполадки та звести до мінімуму збої в роботі комп'ютерної техніки. Адже справою честі приймаючої сторони є обов'язок забезпечити технічні умови для проведення змагань.

Змагання викликали зацікавленість серед учасників з обох сторін і учасники докладали максимум зусиль для перемоги!

 


 Краснопільська кіберспортивна команда отримала перемогу у напруженій боротьбі. Вцілому учасники команд залишилися задоволені матчем, отримали купу позитивних емоцій і величезного, смачного торта від очільника Краснопільської громади - Юрія Яремчука!

Голова Краснопільської ОТГ Яремчук Юрій Анатолійович поспілкувався з учасниками кіберспортивних змагань, відмітив перспективність розвитку даного виду спорту. 

Після змагання всі учасники отримали подяки, а команда - переможець отримала грамоту.


 На згадку про товариський матч учасники зробили колективне фото:0 Коментарів Підписатися на цей блог