06 вересня 2022

Нова політика Google що до учнівської молоді

  Обмеження для облікових записів дітей і підлітків, керованих через Family Link.

  9 серпня 2021 року співробітниця Google опублікувала допис у довідковій спільноті Blogger , у якому йдеться про наступне:

  Після 1 вересня облікові записи Google, керовані через Family Link, для дітей і підлітків, які не досягли мінімального віку для керування власним обліковим записом, втратять доступ до служби Blogger. 

  Якщо ви належите до групи користувачів, яких це може вплинути, спробуйте завантажити свої дані, як-от раніше завантажені публікації, за допомогою Google Takeout. Крім того, користувачі можуть завантажити свої дані, перейшовши у свій блог Налаштування > Керувати блогом > Резервне копіювання вмісту .
   
  Дякую тобі!
  Keerthana
  Цей допис опубліковано як оголошення. 
  Нижче можете переглянути скріншот оголошення.

  Кого стосується обмеження?

  Подібна зміна передбачається для дітей віком до 18 років у сімейних планах, користувачів Google Workspace for Education, яким не виповнилося 18 років. 
  Наприклад, після 1 вересня учні, яким не виповнилося 18 років, у доменах K-12 зможуть переглядати вміст YouTube, призначений викладачами, але вони не зможуть публікувати відео, коментувати чи проводити прямі трансляції за допомогою свого шкільного облікового запису Google.

  Яких сервісів стосується обмеження?

  • YouTube
  • Google Пошук
  • Google Play
  • Google Карти та Google Планета Земля
  • Google Фото

  Проблеми вікового обмеження.

  Нажаль налаштувати доступ до сервісів Google на основі вікових груп доступні будуть не для всіх. Ця функція доступна лише у версії Google Workspace for Education. Ті навчальні заклади, які проігнорували можливість подати заявку для отримання безкоштовного доступу до навчального простору від Google налаштувати доступ до сервісів Google на основі вікових груп на зможуть.
  Для вчителів, які здійснювали навчальну діяльність через Blogger вікові обмеження зроблять неможливими підписку на блог учням і коментування навчального матеріалу.

  Тільки для дорослих

  У одній з публікацій, присвяченої цьому питанню є дуже влучний вислів, яку я процитую нижче:

  Подібно до куріння, пияцтва та обрання лідерів, які розігрівають планету до точки кипіння, ведення блогу незабаром стане заняттям лише для дорослих.  0 Коментарів Підписатися на цей блог