Публікації "Всеосвіта"

2022 рікУ HTML5 для структури коду введено кілька нових тегів. Теги орієнтовані не на людей, яким немає сенсу заглядати в вихідний код сторінки, а на машини, що інтерпретують код.
Наявність семантичних тегів ніяк не позначиться на вигляді сторінки, але для обробників web-сторінок наявність семантики є надважливою. Семантичний елемент чітко описує його значення як для браузера, так і для розробника.На сьогодні системи управління репозиторіями стали невід'ємними складниками процесу успішної розробки програмного забезпечення як індивідуального, так і спільного. Такі системи дозволяють легко управляти змінами в проектах з відкритим кодом протягом всього циклу розробки.
Серед існуючих сервісів управління відкритим кодом, розробники зазвичай розглядають дві найпопулярніші платформи: GitHub і GitLab.

Друга частина доповіді для методичного об'єднання з теми "Професія web - розробника - психологія успішного навчання" буде викладена у вигляді стислого кейс-методу, який заснований на польових дослідженнях. Вона не буде містити складних наборів статистичних даних, але торкатиметься питань менеджменту IT підприємства, буде корисним для ознайомлення майбутніх працівників відповідної сфери з певними психологічними особливостями, які безпосередньо впливатимуть на процес успішної інтеграції майбутнього працівника в виробничий процес і його подальшої роботи з максимальною користю для нього самого та IT підприємства.
У сучасному світі розвиток інформаційних технологій відбувається дуже стрімким темпом. Навички проявляти гнучкість під час пошуку нової інформації і потреба в постійному навчанні станом на сьогодні вже вийшли за рамки вузької професійної спеціалізації, пов’язаної з інформаційними технологіями, і стали в ряд буденних потреб простої людини навіть на побутовому рівні. На цьому фоні варто уявити, наскільки збільшується інформаційне навантаження на працівників IT сфери, які надають сервісні, консультативні, педагогічні послуги, розробників програмного забезпечення. Зрозуміло, що на цьому фоні на них збільшується і психологічне навантаження.
    Тема нашого уроку, пов’язана з черговим оновленням і черговою плюшкою для навчального web-редактора Practice, яка називається суфлер і відповідно має назву: «Використання суфлера в навчальному web-редакторі Practice».
    Суфлер може бути дуже корисним учням і викладачам чи вчителям при запису відео, яке демонструє роботу з навчальним web-редактором Practice.


В рамках роботи з обміну досвідом за профілем гуртка, хочу з задоволенням поділитися з Вами корисною інформацією по одній з тем навчальної програми нашого гуртка під назвою «Підготовка малюнків для анімації за допомогою графічного редактора Paint Net»

Опис документу:
Project Management потрібний не лише у освітньому середовищі, а навіть у повсякденній діяльності людини. Вміння планувати полегшить реалізацію вашого задуму і забезпечить ефективність. Проект - це такий спосіб засвоєння дитиною інформації про навколишній світ, коли він самостійно розшукує інформацію і готує її оприлюднення перед однолітками.

Опис документу:
Як відомо Viber є одним з найвідоміших і популярних додатків сучасного покоління, який можна з успіхом використовувати під час синхронних дистанційних занять.
Поряд з можливістю демонстрації екрану у версії для комп’ютера, є можливість оперативної передачі графічних файлів через буфер обміну.


2021 рік

СВІДОЦТВА ПРО ПУБЛІКАЦІЮ ТЕСТІВ


WEB-ТЕХНОЛОГІЇ CSS Основи стилізації веб-сторінок

Основи CSS - Початковий рівень

ОПИТУВАННЯ УЧАСНИКІВ ГУРТКА WEB-ТЕХНОЛОГІЙ

СВІДОЦТВА ЗА ПУБЛІКАЦІЇ


Опис документу:
Дана публікація призначена для широкого кола початківців у сфері web розробки. Може бути використана у якості навчального матаріалу при проведення занять гуртків закладів позашкільної освіти та при вивченні додаткового модуля "веб-технології" в загальноосвітніх закладах освіти та професійно-технічних навчальних закладах.


Опис документу:
Кіберспорт швидкими темпами набуває популярності у нашій країні.Підтримка психологічного здоров'я спортсмена особливо важлива тема саме у середовищі кіберспорту. Дана стаття присвячена висвітленню найбільш важливих психологічних моментів життя кіберспортсменів і ролі професійного психолога команди для покращення резултативності команди та її психологічного клімату.


Опис документу:
У даній публікації висвітлюється питання мотивації учнів до навчання в новому інноваційному освітньому середовищі на фоні загальної тенденції зниження інтересу дітей до стандартних схем проведення занять.

Опис документу:
Можливості Всесвітньої Мережі майже не мають кордонів. Інтернет дозволяє отримувати швидкий доступ до інформації, спілкуватися по всьому світу і багато іншого. На жаль, Інтернет також є джерелом певних ризиків, таких як шкідливі програми, спам і фішинг. Якщо ви хочете залишатися в безпеці в Інтернеті, то вам буде потрібно навчитися розпізнавати ці ризики і способи їх уникнення. У даному документі систематизовано навчально-методичні ресурси для проведення занять з теми "Безпечний Інтернет"

Опис документу:
У даній статті презентується авторська розробка онлайн редактора "Practice". Practice - україномовний онлайн редактор для вивчення HTML, CSS, JAVASCRIPT. Створений з навчальною метою, для використання в закладах позашкільної освіти та загальноосвітніх навчальних закладах. За допомогою онлайн-редактора коду Practice ви можете редагувати HTML, CSS та JavaScript-код, а також відразу переглядати результат у своєму браузері. Посилання на редактор: https://ver1.practice.net.ua/
0 Коментарів Підписатися на цей блог