«Дія». Цифрова освіта. Сертифікат «Цифрові навички для вчителів».
Тема:
Діджитал
Компетенція:
Розв’язання проблем у цифровому середовищі та навчання впродовж життя
Анотація:
Як ефективніше організовувати заходи, зберігати та створювати файли, автоматично оцінювати завдання учнів та результативно організовувати роботи в групах? Для цього є безкоштовні онлайн-інструменти. Які та як ними користуватися? Розберімося разом із вчителями Миколою Попадюком і Тетяною Ткаченко!
Сертифікат.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhNeuh982Fatzm_3ClFm6pc4nbvmtXKqccLgU4nT2rAPSBhbJYLZ8Pi2aZ0Zn0CDiYaAo_OKprWbX_GraGBdNGRCaqYIPAsk0QxAzaQcrec6Is40TQTNyL0sUC2t35SabzgEvyXQyxJjJmH9pi1QbEmnu_wVDHZE-E5opfwFGuRpB7t8Lpx2LFNhsvr/s16000/diya_zifrovi_nav_vchiteliv.png) |
«Дія». Цифрова освіта. Сертифікат «Цифрові навички для вчителів» |
0 Коментарів Підписатися на цей блог