«Дія». Цифрова освіта. Сертифікат «Кіберняні».
Тема:
Кібербезпека
Компетенція:
Безпека в цифровому середовищі
Анотація:
Світ навколо нас невпинно діджиталізується. Все більш часу ми проводимо у цифровому середовищі - сервіси для бізнесу та розваг, онлайн-кінотеатри та соцмережі, телемедицина та ігри, та ще багато іншого доступне у наших персональних комп'ютерах та смартфонах. Своїм помічникам-гаджетам та інтернет-сервісам ми доручаємо знати все більше чутливої інформації про нас, але не завжди розуміємо з якими загрозами можемо зустрітися, бо злочинці та шахраї є не тільки у реальному світі. З цього курсу ви дізнаєтеся, як мінімізувати ризики втрати вашої приватної, чутливої інформації. Як попередити кібератаку або кібершахрайство та як швидко відновитися після них, у випадку якщо вони все ж таки сталися. Участь у серіалі взяли експерти, для яких кібербезпека - це не тільки робота, а спосіб життя.
Сертифікат.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjbSkAPjoKw8vNUaIJeIR4hv8H8h_MY-VerWNhl7W7P42e0LyAPGVN7p4ffB-Xuqflv2ObFfy6B2dI6q-AEgOH3tRZZZnfBjQzOwfjny6b635rFg-DlBpaeklHxyBZrji2-IKMrfCiFZ3Urro9I0XOysGT1854ffJ37n4HmWxHFV5RY2feYWT97aneb/s16000/diya_kibernyani.png) |
«Дія». Цифрова освіта. Сертифікат «Кіберняні» |
0 Коментарів Підписатися на цей блог