«Дія». Цифрова освіта. Сертифікат «Оплата комуналки онлайн. Залишайся вдома».
Тема:
Фінанси
Компетенція:
Основи комп’ютерної грамотності
Анотація:
Оплата комунальних платежів онлайн — це єдиний безпечний для здоров’я варіант оплати під час карантину! Освітній серіал допоможе громадянам, особливо людям поважного віку, навчитися різним способам оплати комунальних платежів, не виходячи з дому. Теми серій охоплюють оплату комунальних платежів: на сайтах комунальних підприємств, за допомогою платіжного сервісу, на сайтах банків, у мобільних застосунках банків. Участь в освітньому серіалі взяли заслужений майстер спорту України Василь Вірастюк і експерт із онлайн-платежів Святослав Комаха.
Сертифікат.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEicHFu6C-AKTffC-_N_Q8qZVFgv00pPs81LoKqjNEZcRZI7JztHW6gqwfgc9dZJE-FvVZu98--6B6NSiza9Dc_xObf0V9beoPdpSFaSTG9Lp_Zxm8MxPu-Opl7Mw0-jcsqxMIx6b1RgXdIvIlvX5_tOxCcSXWEhRHgjBAPRlmZ9hzL_vp7Qb3a7h__g/s16000/diya_oplata_komunalka.png) |
«Дія». Цифрова освіта. Сертифікат «Оплата комуналки онлайн. Залишайся вдома» |
0 Коментарів Підписатися на цей блог